Hayvanlardan Al Haberi (Testi çözün,şaşıracaksınız)

Hayvanlardan Al Haberi (Testi çözün,şaşıracaksınız)

Bir tatil günü evde otururken, kapınızı beş sevimli hayvan çalıyor ve ellerinde mektuplar var, her hayvanda bir iyi bir kötü haber taşıyan mektuplar bulunuyor; hangi hayvandan bu mektupları almak isterdiniz?

Hayvanlardan Al Haberi (Testi çözün,şaşıracaksınız)
Kaplandan aldınız mektupları

İyi Haber: Coşkulu, güçlü ve irade sahibi, hükmedici bir eşle mutlu olacağınıza inanıyorsunuz. Kötü: Kibirli, oranın sahibiymiş gibi etrafınızda dolaşan, ev işlerine yardımcı olmaktan söz ettiğinizde homurdanan hükmedici bir eşe rast gelmekten ürküyorsunuz.
Köpekten aldınız mektupları

İyi Haber: Bir eşte aradığınız en temel özellik kesin sadakat ve koşulsuz adanmışlıktır. Kötü: Herkesi memnun etmeye çalışan ve başkalarının ne düşündüğüne fazla önem veren kişilerle asla anlaşamazsınız.
Kuzudan aldınız mektupları

İyi: Sizin için mutluluğun anahtarı sıcak kalpli ve ilgili bir eştir. Kötü: Evde pinekleyen, her gün aynı şeyleri yapan sıkıcı bir eşle yaşamak zorunda kalmak sizi ürkütüyor.
Papağandan aldınız mektupları

İyi: Size uygun olan eğlenmeyi seven, konuşkan ve güldürmeyi bilen bir eş. Kötü: Çalışmaktan hoşlanmayan, sürekli gevezelik eden biriyle asla anlaşamazsınız.
Kaplumbağadan aldınız mektupları

İyi: Ciddi, güvenilir, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunan bir eşle mutlu olursunuz. Kötü: En büyük kabusunuz hayatınızı ağır hareket eden , pek zeki olmayan biriyle geçirmektir.

Share your Results: