Smule diye bir şey

“Şarkı söylemek dinlemek kadar ihtiyaçtır” diye büyük bir söylemde bulunarak başlayayım; bu nedenle eskiden insanlar seslerinin en güzel çıktığı banyo duvarlarını inletirlerdi 🙂 Şimdi ne yapıyorlar bol bol karaoke yapıp video sitelerine atmanın peşindeler. Bir de bazı karaokecilerin ünlü olduğunu görünce bu işe gecesini gündüzünü veren amatörler artmaya başladı.

Tabiscreen322x572i ihtiyaçtan hareketle bunu paraya çevirmek isteyen de ortamlar, programlar türemeye başladı. İşte Smule’de öyle bir ortam Googleplay üzerinden  “Smule” programını telefonunuza indiriyorsunuz ve başlıyorsunuz içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmaya (Bu arada benim gibi sesinin güzel olduğunu düşünen de bu havuzda karga marga bırakmıyor 🙂

Programı yüklerken karşınıza wip ve free iki seçenek çıkıyor; wip olursanız ayda 3 Tl gibi bir para ödeyip bütün karaoke şarkıları sınırsız kullanıyorsunuz, free bölümü ise sınırlı.

Programın ana temasında şarkılar seçiyor ve single, düet gibi seçimlerle seslendiriyor ve profilinize kaydediyorsunuz. Düet yapmak istediğiniz parçanın bir bölümünü söyleyip havuza atıyorsunuz ve birileri siz programa bağlı olmasanız dahi sizin söylediğiniz şarkıyı tamamlıyor, program da size haber veriyor. Ayrıca sesiniz iyi ise düet için davetler alıyorsunuz. Eğlenceli bir uygulama.

Ha bu arada belirteyim çok iyi efekt ayarları var bu nedenle iyi bir telefon ve mikrofonla banyoda söylediğinizden kesinlikle daha iyi sonuç alıyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir