The Surprize Filmi

Saray gibi evde yaşayan bir adam (Jacob van Zuylen de With) ,annesini kaybeder, kişiliğinden de kaynaklanan durumlara bağlı olarak ölmek ister koca evde ölümü dahi beceremez çünkü evde o kadar çok hizmetli vardır ki ölmek isteğini bir şey hep engeller. Bir gün tesadüf eseri insanları son yolculuklarına ilginç bir şekilde çıkaran bir firma ile tanışır ve firma ile görüşme yapıp tabutunu dahi seçmeye çalıştığı gün yine bu yolculuğa çıkmaya çalışan güzel bir kadınla (Anne de Koning) karşılaşır.
Şirket son yolculuğa çıkaracağı kişiyi sürprizlerle çok farklı yöntemlerle ölüme göndermektedir. Önceleri çok acele bir şekilde ölmek isteyen Jacop ve Anne de Koning için artık bir çok değişmiştir, birbirlerine aşık olmuşlardır ve ölmek istemezler.
Filmin biraz günlük sorunlardan uzaklaşmak ve modern bir masal izlemek isteyen herkese ilaç gibi geleceğini söyleyebilirim yani filmi izlerken çok mantık aramayın ki (Sanırım izleyip İMDB de puanlıyanlar da böyle yapmış bu nedenle puanı biraz düşük) fakat sıcak bir film, bir de sürprizlere hazır olun bir çok aşaması sizi şaşırtacak, iyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir