Hayvanlardan Al Haberi (Testi çözün, şaşıracaksınız)

Bir tatil günü evde otururken, kapınızı beş sevimli hayvan çalıyor ve ellerinde mektuplar var, her hayvanda bir iyi bir kötü haber taşıyan mektuplar bulunuyor; hangi hayvandan bu mektupları almak isterdiniz?

Hayvanlardan Al Haberi (Testi çözün,şaşıracaksınız)
Kaplandan aldınız mektupları

İyi Haber: Coşkulu, güçlü ve irade sahibi, hükmedici bir eşle mutlu olacağınıza inanıyorsunuz. Kötü: Kibirli, oranın sahibiymiş gibi etrafınızda dolaşan, ev işlerine yardımcı olmaktan söz ettiğinizde homurdanan hükmedici bir eşe rast gelmekten ürküyorsunuz.
Köpekten aldınız mektupları

İyi Haber: Bir eşte aradığınız en temel özellik kesin sadakat ve koşulsuz adanmışlıktır. Kötü: Herkesi memnun etmeye çalışan ve başkalarının ne düşündüğüne fazla önem veren kişilerle asla anlaşamazsınız.
Kuzudan aldınız mektupları

İyi: Sizin için mutluluğun anahtarı sıcak kalpli ve ilgili bir eştir. Kötü: Evde pinekleyen, her gün aynı şeyleri yapan sıkıcı bir eşle yaşamak zorunda kalmak sizi ürkütüyor.
Papağandan aldınız mektupları

İyi: Size uygun olan eğlenmeyi seven, konuşkan ve güldürmeyi bilen bir eş. Kötü: Çalışmaktan hoşlanmayan, sürekli gevezelik eden biriyle asla anlaşamazsınız.
Kaplumbağadan aldınız mektupları

İyi: Ciddi, güvenilir, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunan bir eşle mutlu olursunuz. Kötü: En büyük kabusunuz hayatınızı ağır hareket eden , pek zeki olmayan biriyle geçirmektir.

Share your Results:


Beş sevimli hayvan size iki mektup verecek, birinde iyi birinde kötü haber var. Bu mektupları size hangi hayvanın iletmesini istersiniz; seçin ve sonucu okuyun…