İnteraktif eğitim-Öğretmen araçları ve programlar

  • Test hazırlama sitesi Kimler hazırlamışsa gerçekten teşekkür edilmesi gereken bir ortamı var; Pdf dosyanızı yüklüyorsunuz ve sizi çok iyi yönlendirdiği için kolay bir şekilde; testler, yazılı kağıtları, deneme sınavları hazırlıyorsunuz. Şimdilik tamamen ücretsiz ve eğitimcilerin hizmetine sunulmuş gibi, umarım bu durum devam eder. Mutlaka ziyaret edin derim.
  • ZipGrade online test ortamı Bir İnternet ortamı olsa burada online bir sınıf oluştursanız, öğrencilerinizi sınıfa kaydetseniz, pdf bir sınavı kaydedip, işaretlenebilir cevap kağıdı ile bir sınav hazırlasanız ve bu sınavın analizini çıkarıp sınıfınız ile paylaşsanız güzel olur değil mi? Bir eğitimci olarak çok başarılı bulduğum bir ortam, ücretsiz bölümlerinde bazı kısıtlamalar var fakat kesinlikle yeterlidir. Mutlaka deneyin derim
  • Online test yap ilk tanıttığım siteye benziyor fakat burada Pdf soru seçeneklerini butonlu hale getiriyorsunuz, böylece öğrenci seçeneğe tıklayabiliyor, test verileri kaydediliyor ve bir rapor halinde öğrencilerinizin durumunu görüyorsunuz. Ücretsiz modunda ayda test hakkınız var fakat ücreti de oldukça makul . Mutlaka ziyaret edin derim.